Urząd Gminy Złotniki Kujawskie

Radość, zabawa i tańce podczas II Biesiady w Złotym Wieku

Ocena 0/5

Muzyka jest sztuką wciąż obecną wokół nas. Dostarcza nowych wrażeń, wzruszeń i radości. Jest najsubtelniejszą formą przekazu. Żadna dziedzina sztuki nie porusza, ani nie wpływa na podświadomość tak, jak muzyka, która łączy pokolenia. Dzięki takim spotkaniom osoby w złotym wieku mogą realizować swoje artystyczne pasje i marzenia, dlatego 24 listopada 2023 roku spotkali się seniorzy z całego regionu. Było to wielkie święto muzyki.

II Biesiada w Złotym Wieku zgromadziła 140 osób z talentem, pasją i muzyką w sercach.  Zespoły m.in. z Rojewa, Janikowa, Nakła nad Notecią, Brzozy, Radojewic, Łabiszyna, Cierpic i Złotnik Kujawskich występowały w muzycznym repertuarze biesiadno-rozrywkowym oraz tanecznych formach artystycznych. Zaproszeni goście odebrali z rąk Feliksa Kryszaka - radnego Powiatu Inowrocławskiego oraz Tadeusza Kuglarza - przewodniczącego Rady Gminy Złotniki Kujawskie pamiątkowe statuetki oraz podziękowania. Impreza odbyła się dzięki dofinansowaniu Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu w ramach projektu małych zleceń  i wsparciu Urzędu Gminy Złotniki Kujawskie.

Wiesława Pawłowska - Starosta Inowrocławski ufundowała również dla gospodarzy imprezy - Zespołu Złoty Wiek ze Złotnik Kujawskich, wspaniały upominek w postaci profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego.  

Zwieńczeniem spotkania była zabawa taneczna.  Wyjątkowe chwile muzycznej przygody seniorów zarejestrowała również TVP3 Bydgoszcz.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności