Urząd Gminy Złotniki Kujawskie

III Biesiada w Złotym Wieku

Ocena 5/5

Stowarzyszenie Zespołu Biesiadnego Złoty Wiek , przy współpracy ze Starostwem  Powiatowym Inowrocław   i  Urzędem Gminy Złotniki Kujawskie, zorganizowało imprezę wokalno-taneczną pn.  „III Biesiada w Złotym Wieku”. 

20 października 2024r. w restauracji „Na Skarpie” w Tucznie seniorzy świętowali hucznie, było dużo muzyki i do śpiewu i do tańca. 

Starostę Inowrocławskiego Panią Wiesławę Pawłowską reprezentował na spotkaniu Wicestarosta Pan Henryk Procek, naszymi gośćmi byli także:  Wójt Gminy Złotniki Kujawskie  Pan Waldemar Kubiak i Przewodnicząca Rady Gminy Złotniki Kujawskie Pani Danuta Świtaj.

W imprezie wzięło udział ponad 160 osób w tym 7 zespołów:  „Złoty Wiek” ze Złotnik Kujawskich, „Nakielanki” z  Nakła, „Brzozowiacy” z Brzozy, „Nasze Kujawy” z Rojewa , „ Złotniczanki” ze Złotnik Kujawskich i „Leśna Kraina” z Cierpic.

Biesiada w Złotym Wieku jest inicjatywą podjętą przez seniorów organizowaną dla seniorów z pasją i  talentem do muzyki . Jest to impreza kulturalno-promocyjna i została zorganizowana w ramach projektu pt.: III Biesiada w „Złotym Wieku” współfinansowana przez Powiat Inowrocławski i Urząd Gminy Złotniki Kujawskie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Bartosz Woszczak
Dodano: 2024-10-25
Pełniejsza fotorelacja dostępna na mojej stronie facebookowej: https://www.facebook.com/share/p/pCoPr9zcpbgaQxAY/?mibextid=WC7FNe Pojawi się również wideo relacja z całego spotkania, więc zapraszam do śledzenia mojej strony. Z poważaniem Woszczak Bartosz
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności