W poniedziałek 23 stycznia br. odbędzie się dyżur poselski Pani Ewy Kozaneckiej. Dyżur będzie trwał w godzinach 12:00-13:30 pokój nr 24.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!