close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.
  
Wtorek 10 Grudzień 2019 | Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Aktualności
Prezentacja gminy
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zakład Gospodarki Komunalnej
Inwestycje
Oświata
Ekologia i środowisko
Oferta terenów inwestycyjnych
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Akty prawne
Parafie
Gospodarka odpadami
Projekty unijne
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
    
Festyn Integracyjny w Tarkowie Górnym

Alpaki, konie, animatorzy, Dino i piękna pogoda. Wiele działo się w ostatnią sobotę czerwca w Tarkowie Górnym. Wszystko to za sprawą sołtysa i Rady Sołeckiej. 

Piękna pogoda, ciekawe atrakcje dla dzieci i rodzinne konkursy przyciągnęły tłumy na Festyn Integracyjny do Tarkowa Górnego. Impreza była połączona z Dniem Dziecka, dlatego dzieciaki mogły korzystać ze wszystkich atrakcji za darmo. Była wata cukrowa, popcorn, dmuchane place zabaw, przejażdżki konne, zdjęcia z alpakami, do których dzieci chętnie się przytulały, zabawy z animatorem i Dino, który rozdawał słodycze. Wszystkie dzieci otrzymywały też upominki specjalnie przygotowane dla nich – zeszyty, piłki, bloki rysunkowe, kolorowanki, kamizelki odblaskowe, długopisy, lody, napoje i wiele innych. Wszystko to możliwe było dzięki wielkiemu sercu darczyńców, którzy chętnie włączyli się w organizację imprezy, a byli to radny gminy Złotniki Kujawskie Waldemar Kubiak i Rada Sołecka oraz sołtys Tarkowa Górnego Ilona Godziątkowska-Nowaczyk. Wymagające rodzinne konkursy takie jak przeciąganie liny, spacer z jajkiem na łyżeczce na czas integrowały całe rodziny. Niesamowitą atmosferę tworzył też zespół Art System z Pakości, dzięki któremu zabawa trwała do późnych godzin. Organizatorzy Festynu zadbali też o pyszne jedzenie, żeby nikt nie wyszedł głodny. Pyszności serwował PUB Deja Vu z Inowrocławia. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i tym, którzy włączyli się w organizację naszego Festynu.

 

Tekst i fot. nadesłane

Zdjęcia do artykułu
 

1  2  3  4  5  

 
wszystkich zdjęć: 28

1  2  3  4  5  
 
«« wstecz
drukuj
  
  
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
  
 


  
     
  
on line: 8 odwiedzin: 8690410
    Strona główna | Kultura | Kontakt |
© 2008 - 2019 Złotniki Kujawskie. All rights reserved.